KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13449203
nr 1344 9203
Blandteknik
Fredrico de Albinini, 80x150 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:45:21
100 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)